mobil-whatsapp

E-TİCARET YAPAN FİRMALAR İÇİN DESİ ÖLÇÜM ÇÖZÜMLERİ

img

DİJİTAL ÇÖZÜMLER
AKILLI TRANSFER

YÜK İŞLEMLERİNİZDEKİ ZAMAN, MALİYET VE HATALARI GİDERİN.

EasyCube’ ün yenilikçi desi ölçüm sistemleri, e-ticaret hacmini artırarak ve terminallerinden hem gelen hem de giden paketlerin hacimleri ve ağırlıklarının görünürlüğünü artırarak dünya çapındaki e-ticaret

firmalarının zamandan, paradan ve iş gücünden tasarruf etmesine yardımcı olur. Bu şekilde EasyCube, e-ticaret yapan firmaların üretim ve nakliye için yeterli malzeme düzeylerini basit ve kolay bir şekilde korumalarına olanak tanır.

EASYCUBE’ÜN E-TİCARET FİRMALARI İÇİN AVANTAJLARI

SİSTEM HATALARINI UNUTUN

Otomatik olarak gerçekleştirilecek uluslar arası standartlarda doğru ölçüm yapan desi ölçerlerimiz sayesinde doğru veriler sisteminize yüklensin.

ZAMANDAN TASARRUF

EasyCube desi ölçer, ihtiyacınız olan verileri dakikalar değil, saniyeler içinde tarar ve depolar.

İNSAN HATALARINI GİDERİN

OEasyCube’ ün otomatik desi ölçerleri, veri toplamada kaynaklanan en büyük sorun olan insan hatalarını anında ortadan kaldırır.

TASARRUF EDİN

EasyCube, uygun maliyeti ile hızı, doğruluğu ve güvenilirliği sunar.

FATURA İŞLEMLERİNİZİ HIZLANDIRIN

Otomatik olarak sisteminize aktarılan veriler sayesinde, faturalandırma işlemlerinizi hızlandırın

GÜÇLÜ MÜZAKERE

Önce müşteri memnuniyeti.

KARGO FİRMALARI İÇİN DESİ ÖLÇERLER

Her paletteki verileri otomatik olarak tarayıp depolayarak zamandan ve paradan tasarruf edin. Her paketteki verileri yakalayıp depolayarak hataları ve işçilik maliyetlerini ortadan kaldırın.

img

Uzmanlara Sorun

EasyCube’ün otomatik desi ölçer sistemlerinin, 1 saniyede boyutları ve ağırlığı otomatik olarak hesaplayarak lojistik şirketlerine nasıl zaman ve para tasarrufu sağladığına dair bir sorunuz mu var?.

Operasyonunuzu düzene koymanıza ve verimliliği artırmanıza yardımcı olabileceğimiz yollar hakkında ücretsiz danışmanlık almak için bugün bizimle iletişime geçin.