mobil-whatsapp

Ölçüm Ve Tartım Bizim DNA'mızda Var

100 aktif müşteri
hacim ölçer satış
ucuz otomatik hacim ölçer

EasyCube FARKI

Üstün fiyatlandırmamız EasyCube’ü rakiplerinden ayırıyor. Bir EasyCube statik desi ölçer sisteminin donanımı 4.000 € 'dan daha az maliyetlidir ve 5 dakika gibi kısa bir sürede kurulabilir.

EasyCube kullanıcı dostu yazılımı ve endüstriyel tasarımı ile uluslar arası standartlarda performans sunar.

Uygun fiyatı ile müşterilerimize işlerinde tasarruf etmeleri için imkan sunar.

img

" EasyCube Avantajları "

01

Maksimum Maliyet Tasarrufu

02

Hızlı ve Kolay
Kurulum

03

Özelleştirme Seçenekleri

04

Dünya Çapında Hızlı Destek

NASIL ÇALIŞIR

Sistemimiz tamamen yazılım tabanlı olduğundan, dünyanın herhangi bir yerinde uzaktan desteğin gerçekleştirilmesi kolaydır. EasyCube müşterilerimizin ihtiyaçları olan tüm desi verilerini kendi sistemlerine entegre etmeye olanak sağlar..

Türkiye İstanbul merkezli geliştirme ekibimiz, özel geliştirmeler için hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde hareket edebilir ve destek ekibimiz, sistemlerinizin her zaman çalışır durumda olması ve etkili bir şekilde desi ölçme işleminin sürdürülmesi amacıyla 24 saat hizmetinizdedir.

EasyCube sistemleri artık dünya çapında günlük kullanımda. Üstün performansımız kanıtlanmıştır. EasyCube’ün kuruluşunuza ne kadar zaman ve para kazandırabileceği hakkında daha fazla ayrıntı için bugün bizimle iletişime geçin.

Nasıl Başladık

EasyCube sistemi üzerinde testler 2016 yılında başladı.Sektörde rakiplerimiz ile aynı ölçüm standartlarında kaliteli, sağlam ve uygun maliyetli bir desi ölçer sistemi üretme ihtiyacını hemen gördük.

EasyCube kullanıcı dostu yazılımı ve endüstriyel donanımı birleştirerek, sektörün diğer desi ölçer sistemleri kadar güvenilir ve doğru, her büyüklükteki işletme için yeterince uygun maliyetli bir sistem üretebildi.

Bugün EasyCube

EasyCube şu anda küçük, orta ve büyük ölçekli farketmeden postane, nakliye, kargo, depo, üretim , perakende iş istasyonları, ofis ve e-ticaret firmalarının kullanabileceği standartlarda kullanıma hazır.

Her gün, EasyCube kullanıcıları herhangi bir kesinti olmaksızın binlerce ürününün desilerini kolayca ölçebilmektedir.

Uzmanlara Sorun

EasyCube’ün otomatik desi ölçer sistemlerinin, 1 saniyede boyutları ve ağırlığı otomatik olarak hesaplayarak lojistik şirketlerine nasıl zaman ve para tasarrufu sağladığına dair bir sorunuz mu var?.

Operasyonunuzu düzene koymanıza ve verimliliği artırmanıza yardımcı olabileceğimiz yollar hakkında ücretsiz danışmanlık almak için bugün bizimle iletişime geçin.