mobil-whatsapp

7/24 DÜNYA ÇAPINDA DESTEK

EasyCube, her müşteriye desi ölçer sistemlerimizi sorunsuz bir şekilde çalışır durumda tutmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlar. Kurulum, sorun giderme veya optimizasyonla ilgili yardım için 7/24 müşteri desteği sağlayan ekibimizle iletişime geçin.

img

DONANIM VE YAZILIM

ENTEGRASYON SEÇENEKLERİ

EasyCube, desi ölçüm sistemlerimizi mevcut donanım ve yazılımlarınıza uyacak şekilde özelleştirmek veya ihtiyaçlarınıza daha iyi hizmet verecek yeni çözümler oluşturmak için her müşteriyle birlikte çalışır.

API DESTEĞİ

EasyCube desi ölçeri mevcut iş akışınıza kolayca entegre edebilmeniz için eksiksiz API desteği sunar. API'miz HTTP REST / SOAP kullanır. İstekler, sunucunun belirtilen bağlantı noktasındaki IP adresine bir POST veya GET isteği olarak yapılır. Sunucu, bir dosya isteği durumunda XML veya ikili verilerle yanıt verir. API'miz şifrelenmez ve yalnızca mesaj gizliliği önemliyse yerel ağlarda kullanılmalıdır.ENTEGRASYONU KOLAY

Her paletteki verileri otomatik olarak tarayıp depolayarak zamandan ve paradan tasarruf edin. Her paketteki verileri yakalayıp depolayarak hataları ve işçilik maliyetlerini ortadan kaldırın.

KULLANIMI KOLAY

API'mizi veya kendi arayüzünüzü kullanın.

TERAZİ ENTEGRASYON SEÇENEKLERİ

İster halihazırdaki terazinizi isterseniz de bizden temin edeceğiniz bir teraziyi kullanabilirsiniz. çözümü arıyor olun, sizin için seçeneklere sahiptir.

VERİ DEPOLAMA SEÇENEKLERİ

EasyCube, yerel veritabanlarından uluslararası bulut depolamaya kadar, yük verilerinizi istediğiniz yerde depolamak için desi ölçeriniz optimize edilebilir.

Uzmanlara Sorun

EasyCube’ün otomatik desi ölçer sistemlerinin, 1 saniyede boyutları ve ağırlığı otomatik olarak hesaplayarak lojistik şirketlerine nasıl zaman ve para tasarrufu sağladığına dair bir sorunuz mu var?.

Operasyonunuzu düzene koymanıza ve verimliliği artırmanıza yardımcı olabileceğimiz yollar hakkında ücretsiz danışmanlık almak için bugün bizimle iletişime geçin.