mobil-whatsapp

TM-1100-W

Hareket Halinde Hacim Ölçümü ve Tartım

Hareket Halinde Hacim Ölçümü ve Tartım

The TM-1100-W,TM-1100-W; bant üzerindeki hareket halindeki objelerin, hacim ve ağırlıklarını aynı anda ölçen sistemdir. Bu ikili işlevsellik size gönderilerinizi anında hızlı bir şekilde ölçme ve tartma gücü verir. Kızılötesi ışık teknolojisini kullanan TM-1100-W, hacim ölçüm uygulamaları ve tartım için etkili ve güvenilir bir çözümdür.


TM-1100-W’nin performansı, güçlü kullanıcı ve veri arayüz oluşturma yeteneği ile tamamlanmaktadır. Sistem, dokunmatik ekran yapısına sahip olmanın yanı sıra, sayısız işletim istatistiği ve arıza teşhisi sağlayan bir ekrana sahiptir. Özel yazılım programlaması ile kolayca barkod ekipmanları ve etiket baskı cihazlarıyla eşleşebilir ve senkronize edilebilir.


TM-1100-W endüstriyel kullanım için sağlam bir yapıya sahiptir. Ağır hizmet tipi ve geniş çaplı çelik, endüstriyel sınıf bant konveyörü kullanır ve kolay bakım için sayısız erişim noktasına ve kontrollere sahiptir.


TM-1100-W yüksek performanslı, hepsi bir arada sistem olması sayesinde maliyetleri düşürmenize yardımcı olurken aynı zamanda da verimliliği artırmanıza yardımcı olacak işlevsel entegrasyon sağlar.


E-TİCARET YAPAN FİRMALAR İÇİN DESİ ÖLÇÜM ÇÖZÜMLERİ

img

Uzmanlara Sorun

EasyCube’ün otomatik desi ölçer sistemlerinin, 1 saniyede boyutları ve ağırlığı otomatik olarak hesaplayarak lojistik şirketlerine nasıl zaman ve para tasarrufu sağladığına dair bir sorunuz mu var?.

Operasyonunuzu düzene koymanıza ve verimliliği artırmanıza yardımcı olabileceğimiz yollar hakkında ücretsiz danışmanlık almak için bugün bizimle iletişime geçin.